Pirkanmaan HYAcenter Oy –
Vesalantie 4, 33960 Pirkkala   VARAA AIKA

YHTEYSTIEDOT

Henkilöstö

Jaakko Salopuro

Jaakko Salopuro

TÖIDEN VASTAANOTTAJA, TYÖNJOHTAJA

Henkilö-, Paketti- ja Kuorma-autot
(CSA)

+358 (0) 50 576 0516
jaakko.salopuro@hyacenter.fi

Mikko Luukila

Mikko Luukila

MEKAANIKKO

Henkilö- ja Pakettiautot
MB System technician (ST)

+358 (0) 50 358 3103
mikko.luukila@hyacenter.fi

Sakari Salopuro

Sakari Salopuro

MEKAANIKKO

Henkilö- ja Pakettiautot
MB System technician (ST)

+358 (0) 50 358 3054
sakari.salopuro@hyacenter.fi

Matti Lehmusvirta

Matti Lehmusvirta

KORIMESTARI

Henkilö-, Paketti- ja Kuorma-autot
MB Maintenance technician (MT)

+358 (0) 50 358 3047
matti.lehmusvirta@hyacenter.fi

Rauno Vikman

Rauno Vikman

MEKAANIKKO

Paketti- ja Kuorma-autot
MB System technician (ST)

+358 (0) 50 331 9769
rauno.vikman@hyacenter.fi

Samuli Salopuro

Samuli Salopuro

MEKAANIKKO

samuli.salopuro@hyacenter.fi

Ari Keskinen

Ari Keskinen

MEKAANIKKO

ari.keskinen@hyacenter.fi

Aki Jokinen

Aki Jokinen

MEKAANIKKO

aki.jokinen@hyacenter.fi

Juha Korva

Juha Korva

MEKAANIKKO

juha.korva@hyacenter.fi

Aaro Svansjö

Aaro Svansjö

MEKAANIKKO

aaro.svansjo@hyacenter.fi

Pirkanmaan HYAcenter Oy

Y-tunnus: 2837401-2
Vesalantie 4, 33960 Pirkkala
+358 (0) 50 576 0516
info@hyacenter.fi

Töiden vastaanotto / Ajanvaraus

+358 (0) 50 576 0516
info@hyacenter.fi

Avoinna

Arkisin klo 7:30 – 21:00
Lauantaisin klo 8:00 – 14:00
Avoinna muina aikoina sopimuksen mukaan.

Lähetä meille viesti

Pirkanmaan HYAcenter Oy

ProStar Service Oy